Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.
Odporúčajte tyto stránky:
 

Penzion Rotunda / ubytovanie Harrachov Vítajte

Penzion Harrachov Rotunda
Penzión Rotunda ubytovanie Harrachov :
Dvojposchodový štýlový penzión Rotunda sa nachádza priamo v centre Harrachova, cca 100 m od lanovej dráhy a zjazdových tratí na Čertovom kopci. V pensionu Rotunda sa nachádza lyžiarská a snowboardová škola JPK a požičovňa lyží a bicyklov s úschovňou.

Rotunda penzión Harrachov ubytovanie :
Pension má k dispozícii celkom 11 útulných izieb a to dvojlôžkové izby s balkónom, alebo bez a apartmány až pre 6 osôb. Súčasťou každej izby je vybavenie dreveným nábytkom v horskom štýle, vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a umývadlom, televízor so satelitným príjmom a nechýba ani signál Wifi pre pripojenie k vysokorýchlostnému internetu. Súčasťou apartmánov sú 2 izby a kompletne zariadený kuchynský kút a samozrejmosťou je aj prístelka.

Harrachov Rotunda ubytovanie penzión reštaurácia :
Reštaurácia sa nachádza v prízemí. Podávajú sa tu raňajky formou bohatých švédskych stolov, samozrejmosťou je možnosť dokúpenia polpenzie alebo plnej penzie. Jedálny lístok ponúka širokú škálu jedál českej i zahraničnej kuchyne.

Ubytovanie Harrachov penzión Rotunda služby :
Hotel Rotunda má otvorené dvere aj domácom miláčikom, deti do 3 rokov majú v penzióne pobyt zdarma bez nároku na lôžko. V cene za ubytovanie sú už zahrnuté raňajky. Súčasťou horského štýlového penziónu Rotunda je lyžiarská a snowboardová škola a nechýba ani požičovňa s úchovňa bicyklov a lyží. Pre ubytovaných hostí sa poskytuje zľava 20% na zapožičanie lyží a bicyklov, 10% zľava na lyžiarskú školu a 15% na skipas. Celý priestor penziónu Rotunda je pokrytý signálom Wifi, neoddeliteľnou súčasťou je aj parkovisko a informačné centrum.
Penzion Harrachov Rotunda - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Harrachov Rotunda - hotel má reštauráciuPenzion Harrachov Rotunda - hotel má vináreňPenzion Harrachov Rotunda - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Harrachov Rotunda - možnosť pripojenia na internetPenzion Harrachov Rotunda - k dispozícii letná terasaPenzion Harrachov Rotunda - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Harrachov Rotunda - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Harrachov Rotunda - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Harrachov Rotunda - Izby s vlastnou toaletouPenzion Harrachov Rotunda - v izbach je telefon